2 februari 2016

Personeel

Team de Linde
De kleuterafdeling
1e kleuter/peuter A Juf Claudia Anne

 claudia.anne@gbsdelinde.be

1e kleuter/peuter B Juf Fransiska Debouvere

 fransiska.debouvere@gbsdelinde.be

2de kleuterklas A + B Juf Herlinde Staelens & Juf Inge Casteleyn

 herlinde.staelens@gbsdelinde.be

 inge.casteleyn@gbsdelinde.be

3de kleuterklas Juf Annelies Vanthournoudt & Juf Tina Dezwarte

 annelies.vanthournoudt@gbsdelinde.be

 tina.dezwarte@dekreke.be

Kleuterturnen Juf Nancy Hoet

 nancy.hoet@gbsdelinde.be

Kinderverzorgster Juf Dorien Boudrez

 dorien.boudrez@gbsdelinde.be

De lagere afdeling
1ste leerjaar Juf Karen Tolpe & Meester Frederik Ballière

 karen.tolpe@gbsdelinde.be

frederik.balliere@gbsdelinde.be

2de leerjaar Juf Heike Vermeersch & Meester Frederik Ballière

 heike.vermeersch@gbsdelinde.be

frederik.balliere@gbsdelinde.be

3de leerjaar A+B Juf Nathalie Despeghel & Juf Avelone Verhelst

 nathalie.despeghel@gbsdelinde.be

 avelone.verhelst@gbsdelinde.be

4de leerjaar A+B Juf Sandy Maeseele  & Juf Céline Vanelverdinghe

 sandy.maeseele@gbsdelinde.be

celine.vanelverdinghe@gbsdelinde.be

5de leerjaar Juf Trui Leveugle

trui.leveugle@gbsdelinde.be

6de leerjaar Meester Martijn Piepers

martijn.piepers@gbsdelinde.be

Zorgcoördinator Meester Frederik Ballière

frederik.balliere@gbsdelinde.be

ICT Coördinator Juf Inge Casteleyn

inge.casteleyn@gbsdelinde.be

Leerkracht Rooms-katholieke godsdienst Juf Sarah Buyse

 sarah.buyse@gbsdelinde.be

Leerkracht niet-confessionele zedenleer Meester Steve Prevost

steve.prevost@gbsdelinde.be

Gymleerkracht Meester Stijn Hinderyckx & Juf Nancy Hoet

stijn.hinderyckx@gbsdelinde.be

nancy.hoet@gbsdelinde.be

Onderhoudspersoneel & verantwoordelijke eetzaal

Rita Vansteenkiste en Fabienne Paesbrugghe

Administratie Greta Vandecappelle

secretariaat.delinde@kortemark.be