2 februari 2016

Personeel

Team de Linde

 

De kleuterafdeling
Peuter Juf Claudia Anne

claudia.anne@gbsdelinde.be

1ste kleuterklas Juf Fransiska Debouvere

fransiska.debouvere@gbsdelinde.be

2de kleuterklas Juf Herlinde Staelens

herlinde.staelens@gbsdelinde.be

3de kleuterklas A+B Juf Annelies Vanthournoudt & Juf Inge Casteleyn

annelies.vanthournoudt@gbsdelinde.be

inge.casteleyn@gbsdelinde.be

Kleuterturnen Juf Nancy Hoet

nancy.hoet@gbsdelinde.be

Kleuterjuf ambulant Juf Tina Dezwarte

tina.dezwarte@gbsdelinde.be

Kinderverzorgster Juf Dorien Boudrez

dorien.boudrez@gbsdelinde.be

 

 

De lagere afdeling
1ste leerjaar A+B Juf Karen Tolpe en Juf Avelone Verhelst

karen.tolpe@gbsdelinde.be

avelone.verhelst@gbsdelinde.be

2de leerjaar Juf Heike Vermeersch

heike.vermeersch@gbsdelinde.be

3de leerjaar A+B Juf Nathalie Despeghel & Juf Axelle Serreyn

nathalie.despeghel@gbsdelinde.be

axelle.serreyn@gbsdelinde.be

4de leerjaar Juf Sandy Maeseele

sandy.maeseele@gbsdelinde.be

5de leerjaar Juf Trui Leveugle

trui.leveugle@gbsdelinde.be

6de leerjaar Meester Martijn Piepers

martijn.piepers@gbsdelinde.be

Zorgcoördinator Meester Frederik Ballière

frederik.ballière@gbsdelinde.be

ICT Coördinator Juf Inge Casteleyn

inge.casteleyn@gbsdelinde.be

Leerkracht Rooms-katholieke godsdienst Meester Luc Coene( Ad Interim Anais Rotsaert) & Juf Sarah Buyse

luc.coene@gbsdelinde.be

sarah.buyse@gbsdelinde.be

Leerkracht niet-confessionele zedenleer Meester Steve Prevost

steve.prevost@gbsdelinde.be

Gymleerkracht Meester Stijn Hinderyckx

stijn.hinderyckx@gbsdelinde.be

Ambulante leerkrachten Juf Griet Callebert, Juf Tina Dezwarte, Juf Laura Vanhoorne & Juf Natalie Neirinck

griet.callebert@gbsdelinde.be

tina.dezwarte@gbsdelinde.be

laura.vanhoorne@gbsdelinde.be

 natalie.neirinck@gbsichtegem.be

 

 

Onderhoudspersoneel & verantwoordelijke eetzaal

Rita Vansteenkiste, Tamara Dezitter en Fabienne Paesbrugghe

Administratie Greta Vandecappelle

  secretariaat.delinde@kortemark.be