2 februari 2016

Personeel

Team de Linde
De kleuterafdeling
Peuter Juf Claudia Anne 

  claudia.anne@gbsdelinde.be

1ste kleuterklas Juf Fransiska Debouvere 

 fransiska.debouvere@gbsdelinde.be

2de kleuterklas Juf Herlinde Staelens 

 herlinde.staelens@gbsdelinde.be

3de kleuterklas Juf Annelies Vanthournoudt & Juf Inge Casteleyn 

 annelies.vanthournoudt@gbsdelinde.be

 inge.casteleyn@gbsdelinde.be

Kleuterturnen Juf Nancy Hoet 

 nancy.hoet@gbsdelinde.be

Kinderverzorgster Juf Dorien Boudrez 

 dorien.boudrez@gbsdelinde.be

 
De lagere afdeling
1ste leerjaar Juf Karen Tolpe  

 karen.tolpe@gbsdelinde.be

2de leerjaar A+ B Juf Heike Vermeersch & Juf Laura Vanhoorne 

 heike.vermeersch@gbsdelinde.be

 laura.vanhoorne@gbsdelinde.be

3de leerjaar A+B Juf Nathalie Despeghel & Juf Avelone Verhelst 

 nathalie.despeghel@gbsdelinde.be

 avelone.verhelst@gbsdelinde.be

4de leerjaar  Juf Sandy Maeseele  

 sandy.maeseele@gbsdelinde.be

5de leerjaar Juf Trui Leveugle, Juf Griet Callebert & Meester Frederik Ballière 

trui.leveugle@gbsdelinde.be

griet.callebert@gbsdelinde.be

frederik.ballière@gbsdelinde.be

6de leerjaar Meester Martijn Piepers 

martijn.piepers@gbsdelinde.be

Zorgcoördinator Meester Frederik Ballière 

frederik.ballière@gbsdelinde.be

ICT Coördinator Juf Inge Casteleyn 

inge.casteleyn@gbsdelinde.be

Leerkracht Rooms-katholieke godsdienst Juf Sarah Buyse 

 sarah.buyse@gbsdelinde.be

Leerkracht niet-confessionele zedenleer Meester Steve Prevost 

steve.prevost@gbsdelinde.be

Gymleerkracht Meester Stijn Hinderyckx & Juf Nancy Hoet 

stijn.hinderyckx@gbsdelinde.be

nancy.hoet@gbsdelinde.be

 
Onderhoudspersoneel & verantwoordelijke eetzaal

Rita Vansteenkiste, Tamara Dezitter en Fabienne Paesbrugghe

Administratie Greta Vandecappelle 

secretariaat.delinde@kortemark.be